Kalkulator kredytowy – szybki sposób na sprawdzenie, czy Cię stać!

Kalkulator kredytowy – szybki sposób na sprawdzenie, czy Cię stać!

Wzięcie kredytu w banku kojarzy się zwykle z wieloma formalnościami, które należy załatwić, pojawiając się osobiście w placówce. Sterta dokumentów w teczce, wzięcie urlopu w pracy, bo przecież w banku będzie kolejka i takim sposobem zaciągnięcie pożyczki to kilkugodzinna przeprawa i zmarnowany dzień. Czasami nawet nie wiesz, czy uda Ci się dostać wymarzoną wartość kredytu, bo przecież zdolność może na to nie pozwolić albo po prostu comiesięczna rata przewyższy Twój budżet. Czy da się inaczej, szybciej, nowocześniej? Otóż da i nie mowa tutaj o chwilówkach na telefon czy pożyczkach na skan dowodu! Sprawdź, czym jest kalkulator kredytowy.

Czy można wyliczyć ratę kredytu przez Internet?

Na szczęście tak, da się obliczyć, czy stać Cię na kredyt, nie wychodząc z domu – na miarę XXI wieku. Korzystając z kalkulatora kredytowego w krótki sposób można sprawdzić, na jaką wartość kredytu gotówkowego możemy sobie pozwolić. W kilku łatwych krokach przeprowadzisz symulację kredytu online. Dodatkowo, możesz połączyć swoje pozostałe zobowiązania finansowe, aby określić jedną ratę i spłacać ją wygodnie w jednym banku. Takim narzędziem jest między innymi kalkulator finansowy Usług Bankowych T-Mobile. Jeśli siedzisz teraz wygodnie na kanapie z laptopem na kolanach, to jest to idealny moment na sprawdzenie, czy Twój portfel udźwignie ratę kredytu.

Jak działa kalkulator finansowy?

W pierwszym kroku pomyśl o kwocie kredytu, która Cię interesuje. W T-Mobile Usługi Bankowe możesz uzyskać nawet do 200 tysięcy złotych pożyczki. Drugi etap to określenie Twoich pozostałych zobowiązań, na przykład w innych bankach lub instytucjach. Jeżeli takich nie posiadasz lub nie chcesz ich złączyć, zaznacz na suwaku wartość „0”. Następnie wybierz okres kredytowania, od którego uzależniona będzie wysokość comiesięcznej raty. Wynosi on od 3 miesięcy do aż 10 lat i sam możesz dopasować jego długość, tak by pasował do Twoich potrzeb i stylu życia. Obok pojawi się wysokość szacowanej raty, którą możesz zmodyfikować zmieniając powyższe parametry. Jeżeli kalkulator finansowy wyliczy Ci składkę, spełniającą Twoje oczekiwania, przejdź do złożenia wniosku online. W parę minut zakończysz wszystkie potrzebne formalności, nie opuszczając własnego mieszkania. Bez kolejek i stresujących pytań.

Kalkulator finansowy to szybkie i proste w obsłudze narzędzie, które oszacuje wartość raty, potrzebnej do spłacenia interesującej Cię wartości kredytu. Dzięki niemu, dowiesz się od razu, czy stać się na daną pożyczkę i będziesz mógł zawnioskować o nią przez Internet.

Materiał zewnętrzny

Umowy dla branży finansowej

Oferujesz pożyczki? Zabezpiecz się umową pożyczki https://www.icg-group.com/wzory-umow/umowa-pozyczki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *